Contact Form 7 Storage 1.5.2 - en to ca translation catalogue (58 entries)

en: Entries
ca: Entrades

en: Contact Form Entries
ca: Entrades de formularis enviats

en: You are not allowed to move this item to Trash.
ca: No teniu autorització per moure aquest element a la paperera.

en: Error moving an item to Trash.
ca: Error en moure un element a la paperera.

en: You are not allowed to restore this item from Trash.
ca: No teniu autorització per restaurar aquest element des de la paperera.

en: Error in restoring an item from Trash.
ca: Error en restaurar un element des de la paperera.

en: You are not allowed to delete this entry.
ca: No teniu autorització per eliminar aquesta entrada.

en: Error in deleting an entry.
ca: Error en eliminar una entrada.

en: Missing entry ID.
ca: Falta l'ID de l'entrada.

en: Search results for "%s"
ca: Resultats de la cerca per "%s"

en: Subscribe to plugin updates
ca: Subscriu-te a les actualitzacions de l'extensió

en: Subscribe
ca: Subscriu-te

en: Search Entries
ca: Cercar entrades

en: This contact form submission doesn't exist!
ca: Aquest formulari de contacte enviat no existeix.

[ctx: No attachments found]
en: None
ca: Cap

en: Contact Form
ca: Formulari

en: From
ca: De

en: To
ca: Per

en: Date
ca: Data

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: Attachments
ca: Adjunts

en: No field values were captured.
ca: No s'han recollit valors per a aquest camp.

en: Post
ca: Entrada

en: Referer
ca: Referent

en: Visit
ca: Visita

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Form Submission
ca: Formulari d'enviament

en: Field Values
ca: Valors dels camps

en: Submission Details
ca: Detalls de l'enviament

en: Body
ca: Cos

en: Form Name
ca: Nom del formulari

en: Entry ID
ca: ID de l'entrada

en: Entry URL
ca: URL de l'entrada

en: Storage for Contact Form 7 requires the latest version of Contact Form 7 plugin.
ca: Storage for Contact Form 7 requereix l'última versió de l'extensió Contact Form 7.

en: Form Entries
ca: Entrades del formulari

en: Entry
ca: Entrada

en: All form submissions will appear here. Try submitting one of the forms on the site.
ca: Tots els formularis enviats apareixeran aquí. Proveu enviant un dels formularis del vostre lloc web.

en: All
ca: Tots

en: Restore
ca: Restaura

en: Delete Permanently
ca: Esborra permanentment

en: Move to Trash
ca: Mou a la paperera

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Export as CSV
ca: Exporta-ho en format CSV

en: View
ca: Visualitza

en: Trash
ca: Paperera

en: View this submission from %s
ca: Veure aquest enviament des de %s

en: %s ago
ca: fa %s

en: All Contact Forms
ca: Tots els formularis

en: Filter
ca: Filtra

en: Empty Trash
ca: Buida la paperera

en: Comma delimited
ca: Delimitat per comes

en: Semicolon delimited
ca: Delimitats per punt i coma

en: Tab delimited
ca: Delimitat per tabulacions

en: Choose the CSV delimiter character
ca: Seleccioneu el delimitador per al CSV

en: Failed to retreive plugin details from the Envato API.
ca: No s'han pogut recuperar dades de l'extensiór des de l'API d'Envato.

en: New version of <strong>%s</strong> is available.
ca: Nova versió de <strong>%s</strong> disponible.

note: Description of the plugin/theme
en: Store all Contact Form 7 submissions (including attachments) in your WordPress dashboard.
ca: Emmagatzema tots els enviaments de formularis des de l'extensió Contact Form 7 (incloent arxius adjunts) en el vostre tauler de WordPress.
