Contact Form 7 Storage 1.0.2 - en to lv_LV translation catalogue (61 entries)

en: Entries
lv_LV: Ieraksti

en: Contact Form Entries
lv_LV: Kontaktu formu ieraksti

en: You are not allowed to move this item to Trash.
lv_LV: Jums nav atļauts pārvietot šo vienību uz miskasti.

en: Error moving an item to Trash.
lv_LV: Kļūda pārvietojot vienību uz miskasti.

en: You are not allowed to restore this item from Trash.
lv_LV: Jums nav tiesību atjaunot šo vienību no miskastes.

en: Error in restoring an item from Trash.
lv_LV: Kļūda atjaunojot vienību no miskastes.

en: You are not allowed to delete this entry.
lv_LV: Jums nav atļauts dzēst šo ierakstu.

en: Error in deleting an entry.
lv_LV: Kļūda dzēšot ierakstu.

en: Missing entry ID.
lv_LV: Trūkst vienības ID.

en: Search results for "%s"
lv_LV: Rezultāti meklējot "%s"

en: Subscribe to plugin updates
lv_LV: Pieraksties spraudņa atjauninājumiem

en: Subscribe
lv_LV: Pierakstīties

en: Search Entries
lv_LV: Meklēt ierakstos

en: This contact form submission doesn't exist!
lv_LV: Šāds kontaktu formas ieraksts neeksistē!

[ctx: No attachments found]
en: None
lv_LV: Tukšs

en: Contact Form
lv_LV: Contaktu forma

en: From
lv_LV: No

en: To
lv_LV: Kam

en: Date
lv_LV: Datums

en: Subject
lv_LV: Temats

en: Message
lv_LV: Ziņojums

en: Attachments
lv_LV: Pielikumi

en: No field values were captured.
lv_LV: Nav saglabāta neviena lauka vērtība.

en: Post
lv_LV: Ieraksts

en: Referer
lv_LV: Avots

en: Visit
lv_LV: Apmeklēt

en: User agent
lv_LV: Pārlūks

en: IP Address
lv_LV: IP adrese

en: Form Submission
lv_LV: Formas ieraksts

en: Field Values
lv_LV: Lauku vērtības

en: Submission Details
lv_LV: Ieraksta detaļas

en: Body
lv_LV: Ziņojums

en: Form Name
lv_LV: Formas nosaukums

en: Entry ID
lv_LV: Ieraksta ID

en: Entry URL
lv_LV: Ieraksta URL

en: User-agent
lv_LV: Pārlūks

en: Storage for Contact Form 7 requires the latest version of Contact Form 7 plugin.
lv_LV: Contact Form 7 glabātuvei ir nepieciešama jaunākā Contact Form 7 spraudņa versija.

en: Form Entries
lv_LV: Formu iesniegumi

en: Entry
lv_LV: Ieraksts

en: All form submissions will appear here. Try submitting one of the forms on the site.
lv_LV: Iesniegtās formas parādīsies šeit. Pamēģini iesniegt kādu no vietnes formām.

en: All
lv_LV: Visi

en: Restore
lv_LV: Atjaunot

en: Delete Permanently
lv_LV: Izdzēst pavisam

en: Move to Trash
lv_LV: Ielikt miskastē

en: Preview
lv_LV: Priekšskatīt

en: Export as CSV
lv_LV: Eksportēt CSV

en: View
lv_LV: Skatīt

en: Trash
lv_LV: Miskaste

en: View this submission from %s
lv_LV: Skatīt ierakstu no %s

en: %s ago
lv_LV: %s atpakaļ

en: All Contact Forms
lv_LV: Visas kontaktu formas

en: Filter
lv_LV: Filtrēt

en: Empty Trash
lv_LV: Iztīrīt miskasti

en: Comma delimited
lv_LV: Atdalīti ar komatu

en: Semicolon delimited
lv_LV: Atdalīti ar semikolu

en: Tab delimited
lv_LV: Atdalīt ar TAB

en: Choose the CSV delimiter character
lv_LV: Norādi CSV atdalītāja simbolu

en: Failed to retreive plugin details from the Envato API.
lv_LV: Neizdevās iegūt spraudņa informāciju no Envato API.

en: New version of <strong>%s</strong> is available.
lv_LV: <strong>%s</strong> ir pieejama jauna versija.

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Contact Form 7 Storage
lv_LV: Contact Form 7 glabātuve

note: Description of the plugin/theme
en: Store all Contact Form 7 submissions (including attachments) in your WordPress dashboard.
lv_LV: Saglabā visus Contact Form 7 ierakstus (ieskaitot pielikumus) savā WordPress administrācijas panelī.
